info@salasmaize.lv +371 26 87 666 2 

Par mums

Sen senos laikos klusā un vientuļā Baltijas jūras salā dzīvoja vairākas zvejnieku ģimenes. Vīri ik rītu jūrā gāja, bet sievas žāvēja, kaltēja, kūpināja un sālīja iepriekšējās dienas lomu. Dzīvoja zvejnieku ģimenes, bēdu nezinādamas. Ja vien ne nedienas ar maizīti.

Lasīt vairāk

Produkcija

Gan mūsu pašu, gan mūsu sadarbības partneru veikalos SALAS MAIZE piedāvā vairāku veidu maizīti sātīgai maltītei, kraukšķus brīvam laikam pie televizora un cepumus sportistiem vai vienkārši kārumniekiem! Galvenais mūsu nosacījums - visi produkti ir tikai un vienīgi no dabīgām sastāvdaļām! Tie ir patiesi gardi un, tajā pašā laikā, veselīgi! Viss, kas tapis SALAS MAIZES ceptuvē, ir nācis no sirds!

Lasīt vairāk

Kontakti

SIA "SALAS MAIZE"

www.salasmaize.lv

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

+371 26876662

+371 28353519

Lasīt vairāk

Jaunumi / Ziņas

Ja esi pārtikas veikala, kafejnīcas vai kāda cita ar pārtiku saistīta uzņēmuma vadītājs, tad pieklauvē - mums ir īpaši izdevīgs piedāvājums tieši TEV! Palīdzēsim SALAS MAIZE klaipiņiem nonākt pie cilvēkiem kopā!

 

Produkcija

Mēs sākām ar vienu maizes veidu! Nu mūsu klāstā ir vesels saraksts ar gardiem, veselīgiem un, pats galvenais, dabīgiem produktiem! Ceram, ka arī Jūs esat mūsu fanu klubā!

 

Kontakti

SALAS MAIZE ceptuve Kojusalas iela 8, Rīga, LV-1003 (blakus tirdzniecības centram Mols)

SALAS MAIZE veikals tirdzniecības centrā Liiba, Ķekavā

info@salasmaize.lv

+371 26876662

 

Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive