info@salasmaize.lv +371 26 87 666 2 

Par mums

Sen senos laikos klusā un vientuļā Baltijas jūras salā dzīvoja vairākas zvejnieku ģimenes. Vīri ik rītu jūrā gāja, bet sievas žāvēja, kaltēja, kūpināja un sālīja iepriekšējās dienas lomu. Dzīvoja zvejnieku ģimenes, bēdu nezinādamas. Ja vien ne nedienas ar maizīti.

Uz salas visi tik aizņemti bija ar zveju un zivīm, ka maizīti nācās pirkt tālajā krastā, kur vietējie ar prieku to iemainīja pret zvejnieku atvestajiem gardumiem. Nebūtu jau nekas, ja vien tik bieži uz tālo krastu nenāktos laivu airēt.

Un nolēma zvejnieku ģimenes, ka maizi pašiem jācep! Uzzināja tālajā krastā maizes recepti, pievienoja sauju salas mirdzošās saules, šķipsniņu svaigā gaisa un dažus pilienus spirgtā Baltijas jūras ūdens. Sanāca maize gardum garda! Zvejnieku ģimenes tā to arī nosauca - Salas maize!

Vai tā ir teika, vai patiesība... Kurš mūsdienās gan to vairs spēj atcerēties! Vien Salas maize palikusi tik pat garda, spēcinoša un svaiga, kā sen senos laikos uz klusās un vientuļās Baltijas jūras salas!

Sentēvu maizīte mūsdienīgam cilvēkam!

Jaunumi / Ziņas

Ja esi pārtikas veikala, kafejnīcas vai kāda cita ar pārtiku saistīta uzņēmuma vadītājs, tad pieklauvē - mums ir īpaši izdevīgs piedāvājums tieši TEV! Palīdzēsim SALAS MAIZE klaipiņiem nonākt pie cilvēkiem kopā!

 

Produkcija

Mēs sākām ar vienu maizes veidu! Nu mūsu klāstā ir vesels saraksts ar gardiem, veselīgiem un, pats galvenais, dabīgiem produktiem! Ceram, ka arī Jūs esat mūsu fanu klubā!

 

Kontakti

SALAS MAIZE ceptuve Kojusalas iela 8, Rīga, LV-1003 (blakus tirdzniecības centram Mols)

SALAS MAIZE veikals tirdzniecības centrā Liiba, Ķekavā

info@salasmaize.lv

+371 26876662

 

Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive