info@salasmaize.lv +371 26 87 666 2 

Par mums

Sen senos laikos klusā un vientuļā Baltijas jūras salā dzīvoja vairākas zvejnieku ģimenes. Vīri ik rītu jūrā gāja, bet sievas žāvēja, kaltēja, kūpināja un sālīja iepriekšējās dienas lomu. Dzīvoja zvejnieku ģimenes, bēdu nezinādamas. Ja vien ne nedienas ar maizīti.

Uz salas visi tik aizņemti bija ar zveju un zivīm, ka maizīti nācās pirkt tālajā krastā, kur vietējie ar prieku to iemainīja pret zvejnieku atvestajiem gardumiem. Nebūtu jau nekas, ja vien tik bieži uz tālo krastu nenāktos laivu airēt.

Un nolēma zvejnieku ģimenes, ka maizi pašiem jācep! Uzzināja tālajā krastā maizes recepti, pievienoja sauju salas mirdzošās saules, šķipsniņu svaigā gaisa un dažus pilienus spirgtā Baltijas jūras ūdens. Sanāca maize gardum garda! Zvejnieku ģimenes tā to arī nosauca - Salas maize!

Vai tā ir teika, vai patiesība... Kurš mūsdienās gan to vairs spēj atcerēties! Vien Salas maize palikusi tik pat garda, spēcinoša un svaiga, kā sen senos laikos uz klusās un vientuļās Baltijas jūras salas!

Sentēvu maizīte mūsdienīgam cilvēkam!

Jaunumi / Ziņas

Ja esi pārtikas veikala, kafejnīcas vai kāda cita ar pārtiku saistīta uzņēmuma vadītājs, tad pieklauvē - mums ir īpaši izdevīgs piedāvājums tieši TEV! Palīdzēsim SALAS MAIZE klaipiņiem nonākt pie cilvēkiem kopā!

 

Produkcija

Pagaidām piedāvājam vienu, pašu gardāko, rudzu maizi - ar trīs veidu sēkliņām, īstu ieraugu, īstu rudzu iesalu un bioloģiskiem rupja maluma miltiem no tālajām Baltijas jūras salām! Maizīte ir tik garda, ka to par savējo dēvē pat mazi knēveļi, kas ikdienā priekšroku dod saldumiem un baltmaizei! Ceram, ka arī Jūs to drīz vien uzskatīsiet par savu ikdienas enerģijas un spēka avotu!

 

Kontakti

Krasta iela 50A, Rīga, LV-1003

Rīgas centrāltirgus, Sakņu paviljons

info@salasmaize.lv

+371 26876662

 

Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive