info@salasmaize.lv +371 26 87 666 2 

Produkcija

Gan mūsu pašu, gan mūsu sadarbības partneru veikalos SALAS MAIZE piedāvā vairāku veidu maizīti sātīgai maltītei, kraukšķus brīvam laikam pie televizora un cepumus sportistiem vai vienkārši kārumniekiem! Galvenais mūsu nosacījums - visi produkti ir tikai un vienīgi no dabīgām sastāvdaļām! Tie ir patiesi gardi un, tajā pašā laikā, veselīgi! Viss, kas tapis SALAS MAIZES ceptuvē, ir nācis no sirds!

 

SALAS MAIZES receptes pirmsākumi meklējami tālā pagātnē vienā no Igaunijas salām. Tas notika vēl tad, kad maizes cepēji nepazina mākslīgas krāsvielas, pārtikas piedevas, konservantus un citas mūsdienās izplatītas vielas. Tā šī recepte beidzot nonākusi arī līdz mums - Latvijai!

SALAS MAIZE ir unikāla sentēvu tradīciju un mūsdienu tehnoloģiju harmonija. Protams, tas ir roku darbs, taču tajā iesaistītas pašas jaunākās palīgierīces. Tas ļauj katru dienu piedāvāt tikko ceptu, vēl siltu maizīti. pagaidām trīs sēklu maizi. Drīz vien to papildinās arī citas rudzu maizes šķirnes.

SALAS MAIZE ilgstoši saglabā svaigumu. Ar laiku tā sakalst kā senos laikos, taču nepārklājas ar pelējumu kā dažbrīd mūsdienās. Tikai dabīgas sastāvdaļas: rupjā maluma rudzu milti, sijātie milti, kaņepju, saulespuķu un linsēklas, dzeramais ūdens, rudzu iesals, jūras sāls, brūnais cukurs, rapšu eļļa un īsts "dzīvais" ieraugs!

 SALAS MAIZE RUDZU MAIZE AR SĒKLIŅĀM

SASTĀVS:

- RUDZU MILTI (no tiem 50% pilngraudu milti)

- DZERAMAIS ŪDENS

- BRŪNAIS CUKURS "DEMERERA"

- SĒKLAS (7%) linsēklas, saulespuķu un kaņepju sēklas

- RUDZU IESALA FERMENTS

-  JŪRAS SĀLS

- RAPŠU EĻĻA

- RAPŠU LECITĪNS

- MAIZES IERAUGS

 

SALAS MAIZE AR KALTĒTIEM TOMĀTIEM UN BAZILIKU

kā arī 

SALAS MAIZE AR KALTĒTIEM SĪPOLIEM

Sastāvdaļas tās pašas, kas populārajai sēklu maizei. Tikai nedaudz pamainītas piedevas. Lielisks azaids tiem, kam kaut kādu apsvērumu dēļ nav "pa zobam" sēkliņas.

 

SALAS MAIZE BANĀNU MAIZE

Kaut kas gards un salds pie tējas tiem, kam svarīgas ir dabīgas sastāvdaļas! Tie ir kviešu milti, daudz svaigu banānu, brūnais cukurs, jūras sāls, nedaudz rapšu eļļa, vanilīna cukurs un cepamais pulveris! Un kas gan šeit varētu būt neveselīgs? Toties aizstās jebkuras tortes, kēksus vai kūciņas! Jo īpaši šo našķi iecienījuši bērni!

 

SALAS MAIZE ŠOKOLĀDES MAIZE

Nosaukums izsaka visu! Trīs veidu rudzu milti, ieraugs, rudzu iesals, šokolādes iesals, kakao, rozīnes, brūnais cukurs, jūras sāls! Gan svētkiem, gan kārums vakarā pēc raženas darba dienas! 

 

SALAS MAIZE RUDZU KRAUKŠĶI

Lieliska piedeva kādam aukstam un putojošam dzērienam vai našķis bērnam! Tikai un vienīgi dabīgas izejvielas - tieši tas pats sastāvs, kas rudzu maizei ar sēkliņām. Tas viss pēc speciālas receptes grauzdēts speciālās krāsnīs, lai pie jums nonāktu plānās un kraukšķīgās šķēlītēs!

 

SALAS MAIZE SPĒKA CEPUMI

Fantastiski gardi un spēcinoši cepumi no četru veidu sēkliņām, ar rozīnēm vai šokolādes pilieniem un iebiezināto pienu! Diētiski, vērtīgi un tikai no dabīgām izejvielām! Pieejami iesaiņojumā pa 150 gramiem!

Jaunumi / Ziņas

Ja esi pārtikas veikala, kafejnīcas vai kāda cita ar pārtiku saistīta uzņēmuma vadītājs, tad pieklauvē - mums ir īpaši izdevīgs piedāvājums tieši TEV! Palīdzēsim SALAS MAIZE klaipiņiem nonākt pie cilvēkiem kopā!

 

Produkcija

Mēs sākām ar vienu maizes veidu! Nu mūsu klāstā ir vesels saraksts ar gardiem, veselīgiem un, pats galvenais, dabīgiem produktiem! Ceram, ka arī Jūs esat mūsu fanu klubā!

 

Kontakti

SALAS MAIZE ceptuve Kojusalas iela 8, Rīga, LV-1003 (blakus tirdzniecības centram Mols)

SALAS MAIZE veikals tirdzniecības centrā Liiba, Ķekavā

info@salasmaize.lv

+371 26876662

 

Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive